See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków w ramach programu lekowego II
Beschreibung: Dostawy leków w ramach programu lekowego II na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 32/ZP/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: dostawy leków w ramach programu lekowego II
Beschreibung: dostawy leków w ramach programu lekowego II na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.