See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury.
Interne Kennung: P-63/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141200 Katheter, 33111740 Angioplastie-Ausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Cewnik balonowy RX powlekany lekiem Paklitakselem
Beschreibung: Część nr 16 - Cewnik balonowy RX powlekany lekiem Paklitakselem
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną-Syrolimus
Beschreibung: Część nr 17 - Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną-Syrolimus
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Cewnik balonowy do zmian kompleksowych w tym krętych i zwapnianych o wzmocnionym szafcie
Beschreibung: Część nr 18 - Cewnik balonowy do zmian kompleksowych w tym krętych i zwapnianych o wzmocnionym szafcie
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Cewniki balonowe do udrożnień trudnych i CTO
Beschreibung: Część nr 19 - Cewniki balonowe do udrożnień trudnych i CTO
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Cewniki balonowe I
Beschreibung: Część nr 20 - Cewniki balonowe I
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Cewniki balonowe II
Beschreibung: Część nr 21 - Cewniki balonowe II
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Mikrocewnik do zabiegów CTO I
Beschreibung: Część nr 22 - Mikrocewnik do zabiegów CTO I
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Mikrocewnik wieńcowy do CTO z dostępu wstecznego
Beschreibung: Część nr 23 - Mikrocewnik wieńcowy do CTO z dostępu wstecznego
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Mikrocewnik wieńcowy do CTO
Beschreibung: Część nr 24 - Mikrocewnik wieńcowy do CTO
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Prowadnik angioplastyczny o różnym stopniu sztywności końcówki atakującej z uwzględnieniem udrażniania przewlekłych niedrożności w naczyniach wieńcowych
Beschreibung: Część nr 25 - Prowadnik angioplastyczny o różnym stopniu sztywności końcówki atakującej z uwzględnieniem udrażniania przewlekłych niedrożności w naczyniach wieńcowych
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Prowadnik angioplastyczny do PTCA
Beschreibung: Część nr 26 - Prowadnik angioplastyczny do PTCA
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27- Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej klasyczny i hydrofilny
Beschreibung: Część nr 27- Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej klasyczny i hydrofilny
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej bez pokrycia hydrofilnego
Beschreibung: Część nr 28 - Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej bez pokrycia hydrofilnego
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Cewniki diagnostyczne
Beschreibung: Część nr 30 - Cewniki diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 30