2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijke arbeidskrachten voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Movare wil een raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer. Inhuur vindt veelal plaats op basis van tijdelijke middelen. Structurele personeelsbehoefte wordt ingevuld met medewerkers met een dienstverband bij Movare. Movare zoekt een partner die bekend is met het onderwijs, kandidaten opleidt, een stabiele contactpersoon inzet en een vaste lijn aanhoudt in de accountaanpak. Dat kenmerkt zich onder andere door het organiseren van kwartaaloverleg en het rapporteren over wat geleverd is. De omvang van de opdracht is momenteel ongeveer 1,7 mio inclusief btw per jaar. Vanwege het aflopen van middelen is de verwachting dat de omvang de komende jaren afneemt. Meer informatie vind u in de leidraad. De omvang van de opdracht is momenteel ongeveer 1,7 mio inclusief btw per jaar. Vanwege het aflopen van middelen is de verwachting dat de omvang de komende jaren afneemt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur Personeel
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1