2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na 2027 i 2028 rok
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej na rok 2027/2028 do obiektów wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Zamawiający przeprowadza procedurę zmiany sprzedawcy energii elektrycznej systematycznie od roku 2011. Powyższe zamówienie przeprowadzane jest w procedurze kolejnej zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Przedmiot zamówienia: szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej: wolumen 2027 rok do 1 262 500,00 kWh, wolumen 2028 rok do 1 337 500,00 kW. Całkowity wolumen zamówienia objęty zamówieniem do 2 600 000,00 kWh. Zgodnie z szacowanym zużyciem energii elektrycznej, zestawionym w załączniku nr 1 do SWZ (dalej: OPZ). W przypadku różnic sum zawartych w załączniku nr 1 oraz niniejszej SWZ, obowiązuje wolumen wskazany w SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy PZP jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: OSR-DT-TP-2-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej na rok 2027/2028 do obiektów wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Zamawiający przeprowadza procedurę zmiany sprzedawcy energii elektrycznej systematycznie od roku 2011. Powyższe zamówienie przeprowadzane jest w procedurze kolejnej zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Przedmiot zamówienia: szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej: wolumen 2027 rok do 1 262 500,00 kWh, wolumen 2028 rok do 1 337 500,00 kW. Całkowity wolumen zamówienia objęty zamówieniem do 2 600 000,00 kWh. Zgodnie z szacowanym zużyciem energii elektrycznej, zestawionym w załączniku nr 1 do SWZ (dalej: OPZ). W przypadku różnic sum zawartych w załączniku nr 1 oraz niniejszej SWZ, obowiązuje wolumen wskazany w SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OSR-DT-TP-2-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001