2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlenging onderhoudscontracten ReCreateX voor 4 jaar
Beschreibung: Het provinciebestuur wil de continuïteit verzekeren van de functionaliteiten die benodigd zijn bij de diverse recreatiedomeinen, erfgoedcentra, educatieve centra en interne diensten teneinde een aangename service verlening te kunnen bieden aan de burger, geruggesteund door een performante, flexibele en gebruiksvriendelijke infrastructuur. Meer specifiek de diverse kassasystemen, toegangscontroles en webshops in gebruik voor: - de recreatiedomeinen De Ster, Puyenbroeck, De Gavers, Nieuwdonk, Het Leen - de erfgoedlocaties Ename, Velzeke, Baasrode en MOLA, - het natuureducatief Centrum De Kaaihoeve en Fabriek Energiek - dienst Personeel (kinderopvang, evenementen) en dienst Logistiek. Het geheel dient uniform en volledig geïntegreerd te zijn, minimaal per locatie, zodat er een consequente manier van werken kan verzekerd worden.
Interne Kennung: PPP0AK-4480/5033/ICT/2025/0016/60044184
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ICT/2025/0016/60044184_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme