See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaunu atkritumu savākšanas autotransporta līdzekļu piegāde
Beschreibung: Jaunu atkritumu savākšanas autotransporta līdzekļu piegāde
Interne Kennung: PIEJŪRA 2026/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. daļa. Atkritumu savākšanas autotransporta līdzekļa ar iekšdedzes dzinēju piegāde
Los: LOT-0002
Titel: 2. daļa. Dalīti vāktu bioloģiski noārdāmu atkritumu savākšanas specializētā bezemisiju autotransporta līdzekļa piegāde