2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specijalizirana vozila za prijevoz službenih pasa granične policije
Beschreibung: Predmet poziva za nadmetanje u ograničenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava specijaliziranih vozila za prijevoz službenih pasa granične policije, u skladu s tehničkom specifikacijom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interne Kennung: BMVI-60/23
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000