2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla jednostek organizacyjnych Narodowego Banku Polskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla jednostek organizacyjnych Narodowego Banku Polskiego („Jednostki”), polegających w szczególności na: 1) odbieraniu przesyłek pocztowych z Jednostek, wraz z dokumentami nadawczymi, i potwierdzaniu ich odbioru, 2) przemieszczaniu odebranych z Jednostek przesyłek pocztowych i doręczaniu ich do adresatów krajowych i zagranicznych, 3) doręczaniu Jednostkom zwrotnych potwierdzeń odbioru przesyłek pocztowych, po skutecznym ich doręczeniu, 4) zwrotu do Jednostek przesyłek pocztowych niedoręczonych adresatom po wyczerpaniu wszystkich możliwości ich doręczenia lub wydania.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-AD-241-0166/DA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy oraz zamówienie zostało opublikowane we Wstępnym ogłoszeniu informacyjnym 43076-2026 z 21.01.2026 r. i zostało zamieszczone w profilu nabywcy co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste, 64121100 Postzustellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64121100 Postzustellung, 64113000 Paketpostdienste