2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212 w 2026 roku
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - przekazywane odpady 191212 stanowią frakcję nadsitową > 80 mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz z przetwarzania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, oraz z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07). 2.Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wyniesie 30 000 Mg, licząc od dnia podpisania umowy oraz opcjonalnie 7 000 Mg.
Interne Kennung: ZP.271.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w 2026 roku