58904-2026 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Rámcová dohoda na vybavení motorových vozů řady 842 a řídících vozů řady 954 mobilní částí ETCS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na vybavení motorových vozů řady 842 a řídících vozů řady 954 mobilní částí ETCS
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 Zákona, na jejímž základě budou jedinému vybranému účastníku postupem vymezeným v Rámcové dohodě zadávány veřejné zakázky na vybavení typových řad 842 a 954 (ABfbrdtn 795, Bfbrdtn 794), jejichž bližší vymezení tvoří přílohu č. 1 závazného vzoru Rámcové dohody, a to pro celkem 71 železničních kolejových vozidel Zadavatele mobilní částí ETCS aplikační úrovně Level 2 (L2) vyhovující základní normě 3 (Baseline 3) ve verzi 3.4.0 se zárukou, že budoucí přechod na verzi 3.6.0 bude možné provést pouze softwarovými prostředky (bez výměny hardware), popř. vyhovující od počátku verzi 3.6.0, a to dle technické specifikace ERA v souladu s technickou specifikací pro interoperabilitu podle nařízení Evropské komise č. 2016/919 (TSI-CCS) (dále také jen „mobilní část ETCS“), a v souladu s ostatními platnými právními předpisy a Národním implementačním plánem ERTMS v podmínkách českého železničního systému.
Vorherige Bekanntmachung42984-2020
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung58073/2021