2. Verfahren
Verfahren
Titel: STODSKÁ NEMOCNICE – URGENTNÍ PŘÍJEM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dostavba nového pavilonu Centrálního příjmu regionální nemocnice Stod. Nový pavilon je navržen jako dvoupodlažní. V podzemním podlažím je umístěna základna Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje a technické zázemí Nemocnice. Na střeše pavilonu je v ustoupené formě II.NP umístěna strojovna VZT a klimatizace. Hmota nového pavilonu navazuje na stávající vstupní část nemocnice. Pavilon je založen na velkoprůměrových pilotách, na kterých bude realizován železobetonový skelet tvořený převážně sloupy s plochými hlavicemi, doplněnými ztužujícími stěnovými prvky a vertikálou výtahové a schodišťové věže. Svislé nosné konstrukce a obvodový plášť budovy budou realizovány rovněž z železobetonu. Fasádní plášť nového pavilonu je navržen s tepelnou izolací a ušlechtilou minerální omítkou, celý systém v provedení souvrství a detailů a napojení v kvalitě ETICS. Střešní plášť bude tvořit souvrství na nosné železobetonové stropní desce, tvořené parozábranou, tepelně izolační vrstvou a hydroizolační střešní fólií. Vnitřní dispozice budou realizovány převážně z montovaných dělících příček ze sádrokartonových desek. Všechny prostory budou vybaveny zavěšenými podhledy. Okenní výplně v nové části budou provedeny z hliníkových profilů zasklené trojskly, osazené interiérovými žaluziemi.
Interne Kennung: CN/76/CN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45232141 Heizanlage, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232141 Heizanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky vyhrazených změn jsou uvedeny v čl. 19 Závazného návrhu smlouvy o dílo (Příloha č. 3 Zadávací dokumentace).