See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli do siedziby Ministerstwa Rozwoju i Technologii (umowa ramowa)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do siedziby Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – Zakup mebli biurowych (w tym pracowniczych, gabinetowych oraz gabinetowych premium) Część II – Zakup foteli obrotowych (w tym pracowniczych oraz gabinetowych) 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) W zakresie Części I zamówienia – „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)” stanowiący załącznik nr 2A do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące załącznik nr 3A do SWZ; 2) W zakresie Części II zamówienia– „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)” stanowiący załącznik nr 2B do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące załącznik nr 3B do SWZ. 3. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy. 3.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (Część I i II przedmiotu zamówienia) na dowolnie wybraną część przedmiotu zamówienia (wykonawca może złożyć ofertę na dwie części zamówienia). 3.2. Zamawiający będzie oceniał oferty dla każdej części przedmiotu zamówienia osobno. 3.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru oferty na każdą część przedmiotu zamówienia osobno – najkorzystniejsza oferta spośród ofert złożonych na daną część zamówienia zostanie wybrana na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w pkt 14 SWZ. 3.4. W przypadku okoliczności unieważnienia postępowania Zamawiający unieważni postępowanie tylko w danej części.
Vorherige Bekanntmachung: 323240-2025
Interne Kennung: BDG-V.2610.6.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Zakup mebli biurowych (w tym pracowniczych, gabinetowych oraz gabinetowych premium)
Interne Kennung: BDG-V.2610.6.2025.MS część I
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Zakup foteli obrotowych (w tym pracowniczych oraz gabinetowych)
Interne Kennung: BDG-V.2610.6.2025.MS część II
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile