2. Verfahren
Verfahren
Titel: kompleksowa usługa organizacji i poprowadzenia pięciu odrębnych jednodniowych szkoleń stacjonarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i poprowadzenia pięciu odrębnych jednodniowych szkoleń stacjonarnych pn.: „Zmiany przepisów ustawy o pomocy społecznej” w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Interne Kennung: ZP.272.1.90.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy