589054-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Röntgengeräten – Świadczenie usług pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego sprzętu RTG na rzecz izb administracji Skarbowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego sprzętu RTG na rzecz izb administracji Skarbowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń.
Vorherige Bekanntmachung483673-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
LosLOT-0001
Titel6. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część VI zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Interne KennungCzęść 6- IAS Zielona Góra
Menge1
LosLOT-0002
Titel1. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część I zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów, typu Nuctech MB1215LC na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.
Interne KennungCzęść 1 - IAS Białystok
LosLOT-0003
Titel2. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Gdańsk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część II zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów, typu Z-Bacscatter Van (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.
Interne KennungCzęść 2- IAS Gdańsk
LosLOT-0004
Titel3. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń. Część III zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzeń rentgenowskich do prześwietlania pojazdów: - typu Z-Bacscatter Van (ZBV); - typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV); na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.
Interne KennungCzęść 3- IAS Olsztyn
Menge2
LosLOT-0005
Titel4. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzeń rentgenowskich w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzeń. Część IV zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzeń rentgenowskich do prześwietlania pojazdów: - typu Z-Bacscatter Van (ZBV); - typu Z-Bacscatter Van S-Class (ZBV); na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
Interne KennungCzęść 4- IAS Rzeszowie
LosLOT-0006
Titel5. Pogwarancyjny serwis konserwacyjny sprzętu RTG na rzecz Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pogwarancyjnego serwisu konserwacyjnego urządzenia rentgenowskiego w postaci przeglądów serwisowych oraz w zależności od potrzeby diagnostyki i napraw ww. urządzenia. Część V zamówienia dotyczy świadczenie usług serwisu konserwacyjnego i napraw urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania pojazdów typu Z-Bacscatter Van (ZBV) na potrzeby Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
Interne KennungCzęść 5- IAS Wrocław