See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: achizitie reactivi analize sange si bacteriologie
Beschreibung: achizitie reactivi analize sange si bacteriologie Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13.
Interne Kennung: 4394927/2026/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Gem Premier 3500
Beschreibung: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Gem Premier 3500 Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vitek 2 Compact
Beschreibung: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vitek 2 Compact Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen
Los: LOT-0003
Titel: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vidas
Beschreibung: Pachet reactivi si consumabile compatibile sau echivalent cu analizorul Vidas Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul DIAMED BIORAD
Beschreibung: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul DIAMED BIORAD Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul de Biochimie Clinică skyla HB1– UPU
Beschreibung: Pachet reactivi determinari grupe sanguine compatibili sau echivalent cu Analizorul de Biochimie Clinică skyla HB1– UPU Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pachet reactivi gaze in sange - UPU
Beschreibung: Pachet reactivi gaze in sange - UPU Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul de hematologie DXH520
Beschreibung: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul de hematologie DXH520 Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pachet reactivi si consumabile compatibili cu analizorul Bact/Alert 3D
Beschreibung: Pachet reactivi si consumabile compatibili cu analizorul Bact/Alert 3D Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de identificare si testare a sensibilitatii Bacterii si Fungii - Lab microbiologie
Beschreibung: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu sistemul automat de identificare si testare a sensibilitatii Bacterii si Fungii - Lab microbiologie Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Minicap Flex Piercing - LAM
Beschreibung: Pachet reactivi compatibili sau echivalent cu analizorul Minicap Flex Piercing - LAM Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 11