2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na budowie Zintegrowanego Punktu Kontroli Granicznej na terenie Morskiego Portu w Gdańsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego nad realizacją zdania inwestycyjnego polegającego na budowie Zintegrowanego Punktu Kontroli Granicznej na terenie Morskiego Portu w Gdańsku przy ul. Kontenerowej na terenie działki nr 69 obręb 0086 Miasto Gdańsk, z podziałem na Etapy: Etap 1, w podziale na: Etap 1a - prace przedprojektowe, polegające na wykonaniu badań geotechnicznych wraz z badaniem zanieczyszczenia gruntu oraz opracowanie wielobranżowej koncepcji architektoniczno – budowlanej wraz z wskaźnikowym kosztorysem inwestorskim; Etap 1b - opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (projektu zagospodarowania terenu i projektu architektoniczno – budowlanego oraz wielobranżowego projektu technicznego i wykonawczego dla całego zadania inwestycyjnego wraz z pozostałymi elementami ujętymi w pkt 1 Opisu Przedmiotu Zamówienia). Etap 2 - uregulowanie wszelkich formalności urzędowych niezbędnych z punktu widzenia przystąpienia do realizacji robót budowlanych zwieńczone pozyskaniem i przekazaniem zamawiającemu prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę. Etap 3 – pełnienie przez Wykonawcę nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umownych (projekcie umowy) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DOD/DID/2025/024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden