See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verwerving van diensten inzake netwerken en aankoop en installatie van netwerkcomponenten
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop, huur, leasing, implementatie, ondersteuning en eventuele operationele ontzorging van netwerk-, security- en serverinfrastructuur. Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Onderhouden en upgraden van bestaande en nieuwe netwerken; - Uitbreiden en vernieuwen van bestaande en nieuwe netwerken; - Diensten zoals Netwerk-As-A-Sevice via aankoop/huur/lease van de apparatuur en dienstverlening inzake netwerkperformantie, -veiligheid, cybersecurity en GDPR; - Leveren en/of installeren van passieve netwerkcomponenten zoals oa bekabeling, racks, ...; en - Onderhoud, uitbreiding, vernieuwing en dienstverlening inzake serveromgevingen.
Interne Kennung: DOKO-GB-2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken HPE - Aruba - Juniper Networks
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken Cisco - Cisco Meraki
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken Extreme Networks
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken Fortinet
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 5
Beschreibung: Perceel 5: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken Huawei
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 6
Beschreibung: Perceel 6: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken met apparatuur van de merken Ruckus Networks (Commscope)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 7
Beschreibung: Perceel 7: Onderhoud, uitbreiding, vernieuwing en dienstverlening van serveromgevingen
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DOKO-GB-2026-001 - 8
Beschreibung: Perceel 8: Onderhoud, uitbreiding en vernieuwing van netwerken, bekabeling en randapparatuur en verkoop en dienstverlening van laagdrempelige netwerken
Interne Kennung: 8