2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenautomaten
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: • Verhuren van automaten middels Operational Lease; • Plaatsen en installeren van de automaten; • Leveren van ingrediënten t.b.v. consumptie; • Leveren van benodigdheden: thee(zakjes), roerstaafjes, suikers- en melksticks, zoetjes en koffiebekers; • Het onderhouden en het verlenen van service (o.a. herstellen van storingen) van de door Opdrachtnemer geplaatste automaten; De volgende werkzaamheden behoren niet tot de opdracht: • Verzorging (het dagelijks schoonmaken en vullen) van de door Opdrachtnemer geplaatste automaten; • Eerstelijnsstoringen worden door medewerkers van Opdrachtgever opgepakt en uitgevoerd. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Warme Drankenautomaten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: