See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych oraz hemostatycznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa materiałów szewnych oraz hemostatycznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia podzielny został na 51 pakietów.
Interne Kennung: WSM/DZP/381-7416/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- szew pleciony poliestrowy niewchłanialny
Beschreibung: Pakiet 1- szew pleciony poliestrowy niewchłanialny
Interne Kennung: Pakiet 1- szew pleciony poliestrowy niewchłanialny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- szew pleciony jedwabny niewchłanialny
Beschreibung: Pakiet 2- szew pleciony jedwabny niewchłanialny
Interne Kennung: Pakiet 2 - szew pleciony jedwabny niewchłanialny
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - sterylna, syntetyczna, niewchłanialna nić, plecionka, poliestrowa wykonana z poli (tereftalanu etylenu), powlekana polisiloksanem
Beschreibung: Pakiet 3 - sterylna, syntetyczna, niewchłanialna nić, plecionka, poliestrowa wykonana z poli (tereftalanu etylenu), powlekana polisiloksanem
Interne Kennung: Pakiet 3 - sterylna, syntetyczna, niewchłanialna nić, plecionka, poliestrowa wykonana z poli (tereftalanu etylenu), powlekana polisiloksanem
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - szew pleciony niewchłanialny, poliestrowy
Beschreibung: Pakiet 4 - szew pleciony niewchłanialny, poliestrowy
Interne Kennung: Pakiet 4 - szew pleciony niewchłanialny, poliestrowy
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - szew monofilamentowy, poliamidowy
Beschreibung: Pakiet 5 - szew monofilamentowy, poliamidowy
Interne Kennung: Pakiet 5 - szew monofilamentowy, poliamidowy
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - szew sterylny, syntetyczny, niewchłanialny, monofilamentowy wytworzony z homopolimerów polipropylenowych
Beschreibung: Pakiet 6 - szew sterylny, syntetyczny, niewchłanialny, monofilamentowy wytworzony z homopolimerów polipropylenowych
Interne Kennung: Pakiet 6 - szew sterylny, syntetyczny, niewchłanialny, monofilamentowy wytworzony z homopolimerów polipropylenowych
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Beschreibung: Pakiet 7 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Interne Kennung: Pakiet 7 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Beschreibung: Pakiet 8 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Interne Kennung: Pakiet 8 - szew monofilamentowy, polipropylenowy
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - szew monofilamentowy, polipropylenowy z dodatkiem polietylenu
Beschreibung: Pakiet 9 - szew monofilamentowy, polipropylenowy z dodatkiem polietylenu
Interne Kennung: Pakiet 9 - szew monofilamentowy, polipropylenowy z dodatkiem polietylenu
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - szew monofilamentowy, syntetyczny, wykonany z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu
Beschreibung: Pakiet 10 - szew monofilamentowy, syntetyczny, wykonany z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu
Interne Kennung: Pakiet 10 - szew monofilamentowy, syntetyczny, wykonany z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego
Beschreibung: Pakiet 11 - szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego
Interne Kennung: Pakiet 11 - szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - szew syntetyczny, jednowłókninowy, wchłanialny z polidioksanonu z dodatkiem triklosanu
Beschreibung: Pakiet 12 - szew syntetyczny, jednowłókninowy, wchłanialny z polidioksanonu z dodatkiem triklosanu
Interne Kennung: Pakiet 12 - szew syntetyczny, jednowłókninowy, wchłanialny z polidioksanonu z dodatkiem triklosanu
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Beschreibung: Pakiet 13 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Interne Kennung: Pakiet 13 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - szew monofilamentowy wchłanialny syntetyczny z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu powlekany z dodatkiem triklosanu
Beschreibung: Pakiet 14 - szew monofilamentowy wchłanialny syntetyczny z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu powlekany z dodatkiem triklosanu
Interne Kennung: Pakiet 14 - szew monofilamentowy wchłanialny syntetyczny z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu powlekany z dodatkiem triklosanu
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - szew stalowy
Beschreibung: Pakiet 15 - szew stalowy
Interne Kennung: Pakiet 15 - szew stalowy
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - taśmy retrakcyjne
Beschreibung: Pakiet 16 - taśmy retrakcyjne
Interne Kennung: Pakiet 16 - taśmy retrakcyjne
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - szwy chirurgiczne multifilamentowe, wchłanialne
Beschreibung: Pakiet 17 - szwy chirurgiczne multifilamentowe, wchłanialne
Interne Kennung: Pakiet 17 - szwy chirurgiczne multifilamentowe, wchłanialne
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - szew syntetyczny niewchłanialny, polipropylenowy, monofilamentowy z dodatkiem polietylenu
Beschreibung: Pakiet 18 - szew syntetyczny niewchłanialny, polipropylenowy, monofilamentowy z dodatkiem polietylenu
Interne Kennung: Pakiet 18 - szew syntetyczny niewchłanialny, polipropylenowy, monofilamentowy z dodatkiem polietylenu
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - szew syntetyczny monofilamentowy wchłaniany z glikonatu
Beschreibung: Pakiet 19 - szew syntetyczny monofilamentowy wchłaniany z glikonatu
Interne Kennung: Pakiet 19 - szew syntetyczny monofilamentowy wchłaniany z glikonatu
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - szwy syntetyczne, plecione, wchłaniane
Beschreibung: Pakiet 20 - szwy syntetyczne, plecione, wchłaniane
Interne Kennung: Pakiet 20 - szwy syntetyczne, plecione, wchłaniane
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - szew syntetyczny monofilamentowy
Beschreibung: Pakiet 21 - szew syntetyczny monofilamentowy
Interne Kennung: Pakiet 21 - szew syntetyczny monofilamentowy
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - szwy chirurgiczne niewchłaniane z naturalnych włókien jedwabnych
Beschreibung: Pakiet 22 - szwy chirurgiczne niewchłaniane z naturalnych włókien jedwabnych
Interne Kennung: Pakiet 22 - szwy chirurgiczne niewchłaniane z naturalnych włókien jedwabnych
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - szwy syntetyczne chirurgiczne wchłaniane plecione z kwasu poliglikolowego
Beschreibung: Pakiet 23 - szwy syntetyczne chirurgiczne wchłaniane plecione z kwasu poliglikolowego
Interne Kennung: Pakiet 23 - szwy syntetyczne chirurgiczne wchłaniane plecione z kwasu poliglikolowego
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - szwy chirurgiczne monofilamentowe, wchłanialne
Beschreibung: Pakiet 24 - szwy chirurgiczne monofilamentowe, wchłanialne
Interne Kennung: Pakiet 24 - szwy chirurgiczne monofilamentowe, wchłanialne
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Beschreibung: Pakiet 25 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Interne Kennung: Pakiet 25 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - szwy chirurgiczne, multifilamentowe, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane sylikonem
Beschreibung: Pakiet 26 - szwy chirurgiczne, multifilamentowe, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane sylikonem
Interne Kennung: Pakiet 26 - szwy chirurgiczne, multifilamentowe, niewchłanialne, poliestrowe, powlekane sylikonem
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, polipropylenowe
Beschreibung: Pakiet 27 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, polipropylenowe
Interne Kennung: Pakiet 27 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, niewchłanialne, polipropylenowe
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Beschreibung: Pakiet 28 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Interne Kennung: Pakiet 28 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Beschreibung: Pakiet 29 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Interne Kennung: Pakiet 29 - druty chirurgiczne, monofilamentowe
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, wchłaniane
Beschreibung: Pakiet 30 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, wchłaniane
Interne Kennung: Pakiet 30 - szwy chirurgiczne, monofilamentowe, wchłaniane
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - szwy wchłanialne wykonane z syntetycznego poliestru złożonego z glikolidu i laktydu-pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego
Beschreibung: Pakiet 31 - szwy wchłanialne wykonane z syntetycznego poliestru złożonego z glikolidu i laktydu-pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego
Interne Kennung: Pakiet 31 - szwy wchłanialne wykonane z syntetycznego poliestru złożonego z glikolidu i laktydu-pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - szew niewchłanialny, pleciony, jedwabny, powlekany woskiem
Beschreibung: Pakiet 32 - szew niewchłanialny, pleciony, jedwabny, powlekany woskiem
Interne Kennung: Pakiet 32 - szew niewchłanialny, pleciony, jedwabny, powlekany woskiem
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 - wchłanialny system zamykania ran
Beschreibung: Pakiet 33 - wchłanialny system zamykania ran
Interne Kennung: Pakiet 33 - wchłanialny system zamykania ran
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 - szwy chirurgiczne syntetyczne monofilamentowe
Beschreibung: Pakiet 34 - szwy chirurgiczne syntetyczne monofilamentowe
Interne Kennung: Pakiet 34 - szwy chirurgiczne syntetyczne monofilamentowe
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 - szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Beschreibung: Pakiet 35 - szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Interne Kennung: Pakiet 35 - szwy syntetyczne, monofilamentowe, niewchłanialne, poliamidowe
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 - szew pleciony, niewchłanialny, poliestrowy
Beschreibung: Pakiet 36 - szew pleciony, niewchłanialny, poliestrowy
Interne Kennung: Pakiet 36 - szew pleciony, niewchłanialny, poliestrowy
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 - szew samokotwiczący ze spiralnie lub symetrycznie ułożonymi kotwiczkami pokryty substancją antybakteryjną
Beschreibung: Pakiet 37 - szew samokotwiczący ze spiralnie lub symetrycznie ułożonymi kotwiczkami pokryty substancją antybakteryjną
Interne Kennung: Pakiet 37 - szew samokotwiczący ze spiralnie lub symetrycznie ułożonymi kotwiczkami pokryty substancją antybakteryjną
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Beschreibung: Pakiet 38 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Interne Kennung: Pakiet 38 - szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 - szew pleciony, naturalny, jedwabny, niewchłanialny, impregnowany woskiem
Beschreibung: Pakiet 39 - szew pleciony, naturalny, jedwabny, niewchłanialny, impregnowany woskiem
Interne Kennung: Pakiet 39 - szew pleciony, naturalny, jedwabny, niewchłanialny, impregnowany woskiem
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 - monofilamentowy szew haczykowy
Beschreibung: Pakiet 40 - monofilamentowy szew haczykowy
Interne Kennung: Pakiet 40 - monofilamentowy szew haczykowy
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 - monofilamentowy szew haczykowy
Beschreibung: Pakiet 41 - monofilamentowy szew haczykowy
Interne Kennung: Pakiet 41 - monofilamentowy szew haczykowy
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 - monofilamentowy szew haczykowy
Beschreibung: Pakiet 42 - monofilamentowy szew haczykowy
Interne Kennung: Pakiet 42 - monofilamentowy szew haczykowy
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 - monofilamentowy szew haczykowy
Beschreibung: Pakiet 43 - monofilamentowy szew haczykowy
Interne Kennung: Pakiet 43 - monofilamentowy szew haczykowy
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 - hemostatyczna matryca z klejem tkankowym
Beschreibung: Pakiet 44 - hemostatyczna matryca z klejem tkankowym
Interne Kennung: Pakiet 44 - hemostatyczna matryca z klejem tkankowym
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45 - gąbka kolagenowa z antybiotykiem
Beschreibung: Pakiet 45 - gąbka kolagenowa z antybiotykiem
Interne Kennung: Pakiet 45 - gąbka kolagenowa z antybiotykiem
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46 - klej tkankowy
Beschreibung: Pakiet 46 - klej tkankowy
Interne Kennung: Pakiet 46 - klej tkankowy
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 - gaza hemostatyczna
Beschreibung: Pakiet 47 - gaza hemostatyczna
Interne Kennung: Pakiet 47 - gaza hemostatyczna
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 - matryca hemostatyczna typu Floseal
Beschreibung: Pakiet 48 - matryca hemostatyczna typu Floseal
Interne Kennung: Pakiet 48 - matryca hemostatyczna typu Floseal
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 - produkty hemostatyczne
Beschreibung: Pakiet 49 - produkty hemostatyczne
Interne Kennung: Pakiet 49 - produkty hemostatyczne
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 - wchłanialny środek hemostatyczny z utlenionej celulozy
Beschreibung: Pakiet 50 - wchłanialny środek hemostatyczny z utlenionej celulozy
Interne Kennung: Pakiet 50 - wchłanialny środek hemostatyczny z utlenionej celulozy
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 - wydajny, w dotyku przypominający filc, hemostatyk
Beschreibung: Pakiet 51 - wydajny, w dotyku przypominający filc, hemostatyk
Interne Kennung: Pakiet 51 - wydajny, w dotyku przypominający filc, hemostatyk