589118-2026 - Ergebnis
Slowenien – Personenkraftwagen – VOZILA ZA OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENE DEJAVNOSTI, izdelana iz okoljsko manj obremenjujočega materiala, razdeljena v dva sklopa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VOZILA ZA OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENE DEJAVNOSTI, izdelana iz okoljsko manj obremenjujočega materiala, razdeljena v dva sklopa
Beschreibung: VOZILA ZA OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENE DEJAVNOSTI, izdelana iz okoljsko manj obremenjujočega materiala, razdeljena v dva sklopa
Interne Kennung: JN-73811
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. sklop: Manjše gospodarsko vozilo
Beschreibung: 1. sklop: Manjše gospodarsko vozilo
Interne Kennung: 529381
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: 2. sklop: Kompaktni električni osebni avtomobil
Beschreibung: 2. sklop: Kompaktni električni osebni avtomobil
Interne Kennung: 529382