2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Výkon servisní, periodické činnosti a údržby na technologii, ostatních zařízeních a vybavení čerpacích stanic PHM
Beschreibung: Zajištění výkonu servisní činnosti, údržby a periodické činnosti na technologii, ostatních zařízeních a vybavení ČS PHM“ s jedním dodavatelem, tj. stanovení rámcových smluvních podmínek pro jednotlivé dílčí zakázky, jejichž předmětem bude zajištění servisní činnosti a údržby tj. odstraňování neplánovaných závad a jednorázových plánovaných zásahů prováděných dodavatelem na základě požadavků zadavatele a zajištění periodické činnosti, pravidelné, předem plánované servisní činnosti na základě legislativních požadavků a požadavků zadavatele, na ČS které se nachází na území České republiky.
Interne Kennung: 056/26/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001