2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sterylizacji dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu (II)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Zleceniobiorcę na rzecz Zleceniodawcy usług usług w zakresie sterylizacji wysokotemperaturowej i niskotemperaturowej narzędzi, sprzętu medycznego oraz dostawa sterylnych pakietów z materiałem opatrunkowym wraz z transportem oraz dzierżawa pomieszczeń i wyposażenia centralnej sterylizacji i stacji uzdatniania wody, w szczególności: 1) usługa dezynfekcji, mycia, przeglądu, konserwacji, pakowania i sterylizacji narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego parą wodną pod ciśnieniem w temperaturach 134°C i 121°C, 2) usługa dezynfekcji, mycia, pakowania i sterylizacji sprzętu medycznego - sterylizacja niskotemperaturowa, 3) usługa dezynfekcji sprzętu medycznego zapewniająca wysoki poziom czystości mikrobiologicznej, 4) sukcesywna dostawa sterylnych pakietów z materiałem opatrunkowym i zabiegowym, 5) dzierżawa od Zleceniodawcy pomieszczeń centralnej sterylizacji o powierzchni 252,12m2 i stacji uzdatniania wody o powierzchni 9,90m2, 6) dzierżawa od Zleceniodawcy sprzętu stanowiącego wyposażenie centralnej sterylizacji i stacji uzdatniania wody Wykaz rodzajowy i ilościowy objęty ww. usługą, organizację i warunki realizacji usługi stanowią załączniki nr: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2a – 2e do niniejszej SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.101.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot umowy w czasie trwania niniejszej umowy może ulec zmniejszeniu, jednakże zmniejszenie przedmiotu umowy nie przekroczy 30% wartości umowy brutto. W przypadku nie wykorzystania przez Zleceniodawcę całości wartości zamówienia Zleceniobiorcy nie przysługuje żadne roszczenie.