See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów do osteosyntezy
Beschreibung: Dostawa implantów do osteosyntezy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 413999-2026
Interne Kennung: PN 44/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - implanty międzytrzonowe typu ALIF do lędźwiowego odcinka kręgosłupa
Beschreibung: Implanty międzytrzonowe typu ALIF do lędźwiowego odcinka kręgosłupa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – śruba do zęba obrotnika
Beschreibung: Śruba do zęba obrotnika Pakiet nr 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - implanty międzytrzonowe do korporektomii odcinka szyjnego kręgosłupa
Beschreibung: Implanty międzytrzonowe do korporektomii odcinka szyjnego kręgosłupa Pakiet nr 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - implanty międzytrzonowe do kręgosłupa lędźwiowego typu ELIF
Beschreibung: Implanty międzytrzonowe do kręgosłupa lędźwiowego typu ELIF Pakiet nr 4 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - semidynamiczna stabilizacja transpedicularna z dostępu tylnego
Beschreibung: Semidynamiczna stabilizacja transpedicularna z dostępu tylnego Pakiet nr 5 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Beschreibung: Klatka TLIF Pakiet nr 6 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - klatka międzytrzonowa typu OLIF
Beschreibung: Klatka międzytrzonowa typu OLIF Pakiet nr 7 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Beschreibung: Gwóźdź odpiętowy Pakiet nr 8 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - gwóźdź proxymalny ramienny
Beschreibung: Gwóźdź proxymalny ramienny Pakiet nr 9 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II
Beschreibung: Elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II Pakiet nr 10 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 10