2. Verfahren
Verfahren
Titel: Textiele dienstverlening ambulancepersoneel inclusief leveringen
Beschreibung: Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Ambulancezorg GGD Haaglanden één professionele en betrouwbare opdrachtnemer te contracteren voor de levering, het beheer, de reiniging en het onderhoud van ambulancekleding. Het betreft hier grotendeels kledingleveringen die via Ambulancezorg Nederland gelicenceerd dienen te zijn. De overeenkomst zal een initiële looptijd van 4 jaar hebben, met 2 opties tot verlenging van 1 jaar. De opdracht heeft als doel om op rechtmatige, doelmatige en kosteneffectieve wijze te voorzien in de beschikbaarheid en het onderhoud van ambulancekleding gedurende de gehele contractperiode. Daarbij wordt gestreefd naar een hoge mate van ontzorging van de organisatie door middel van een gebruiksvriendelijk online bestelportaal, waarmee medewerkers eenvoudig kleding kunnen bestellen, beheren en volgen. Daarnaast wil GGD Haaglanden kunnen beschikken over een realtime digitaal managementinformatiesysteem dat inzicht biedt in onder meer de voorraad, bestellingen, uitleveringen, reinigingsprocessen en verbruiksgegevens. Hiermee wordt de beheersbaarheid van de dienstverlening vergroot en worden sturings- en verantwoordingsmogelijkheden verbeterd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18222000 Firmenkleidung, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 33199000 Medizinische Kleidung, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000