See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego na posiadane „Lokalne Oprogramowania Komunikacyjne” (LOK) będące jednym z elementów Platformy Regionalnej Wielkopolskie e-Zdrowie”. Utrzymanie LOK obejmuje skuteczne usuwanie wszelkich nieprawidłowości w działaniu LOK oraz wykonywanie czynności serwisowych. Tym samym Utrzymanie LOK składa się z dwóch zasadniczych zadań, to jest: - Usuwanie Nieprawidłowości, - Serwis LOK
Interne Kennung: SzW/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka w Osiecznej, ul. Zamkowa 2; 64-113 Osieczna „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.1 do SWZ – OPZ część 1
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny im. Wiesława Romanowskiego w Śremie, ul. Mickiewicza 95; 63-100 Śrem „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.2 do SWZ – OPZ część 2
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego, os. Kosmonautów 110; 61-642 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.3 do SWZ – OPZ część 3
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Wojewódzki w Poznaniu, ul. Juraszów 7-19; 60-479 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.4 do SWZ – OPZ część 4
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów, ul. Szamarzewskiego 62; 60-569 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.5 do SWZ – OPZ część 5
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie, ul. Szpitalna 45; 62-504 Konin „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.6 do SWZ – OPZ część 6
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wojewódzki Zakład Opieki Psychiatrycznej Sp. z o.o., Sokołówka 1; 62-840 Koźminek „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.7 do SWZ – OPZ część 7
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, ul. Poznańska 15; 62-200 Gniezno „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.8 do SWZ – OPZ część 8
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wielkopolskie Centrum Neuropsychiatryczne im. Oskara Bielawskiego w Kościanie, Plac Paderewskiego 1A; 64-000 Kościan „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.9 do SWZ – OPZ część 9
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie, ul. Kiepury 45; 64-100 Leszno „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.10 do SWZ – OPZ część 10
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Promenada 7; 63-100 Śrem „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.11 do SWZ – OPZ część 11
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Zakład Leczenia Uzależnień w Charcicach, Charcice 12; 64-412 Chrzypsko Wielkie „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.12 do SWZ – OPZ część 12
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 12
Los: LOT-0013
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy, Wolica 113; 62-872 Godziesze Małe „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.13 do SWZ – OPZ część 13
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 13
Los: LOT-0014
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych, Al. Solidarności 36; 61-696 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.14 do SWZ – OPZ część 14
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 14
Los: LOT-0015
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Miejski im. Franciszka Raszei, ul. Mickiewicza 2; 60-834 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.15 do SWZ – OPZ część 15
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 15
Los: LOT-0016
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Siedzibą w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3, ul. Szwajcarska 3; 61-285 Poznań „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.3 do SWZ oraz załączniku nr 1.16 do SWZ – OPZ część 16
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 16
Los: LOT-0017
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A., ul. Kraszewskiego 11; 62-041 Puszczykowo „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.17 do SWZ – OPZ część 17
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 17
Los: LOT-0018
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa, ul. Żeromskiego 29; 64-800 Chodzież „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.18 do SWZ – OPZ część 18
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 18
Los: LOT-0019
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, ul. Kościuszki 96; 64-700 Czarnków „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.19 do SWZ – OPZ część 19
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 19
Los: LOT-0020
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Pomnik Chrztu Polski, ul. Świętego Jana 9; 62-200 Gniezno „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.20 do SWZ – OPZ część 20
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 20
Los: LOT-0021
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu, Plac K. Marcinkowskiego 8/9; 63-800 Gostyń „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.21 do SWZ – OPZ część 21
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 21
Los: LOT-0022
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossego 17; 62-065 Grodzisk Wielkopolski „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.22 do SWZ – OPZ część 22
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 22
Los: LOT-0023
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie, ul. Szpitalna 7; 63-600 Kępno „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.23 do SWZ – OPZ część 23
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 23
Los: LOT-0024
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 25; 62-600 Koło „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.24 do SWZ – OPZ część 24
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 24
Los: LOT-0025
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie, ul. Szpitalna 7; 64-000 Kościan „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.25 do SWZ – OPZ część 25
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 25
Los: LOT-0026
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, ul. Młyńska 2; 63-700 Krotoszyn „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.26 do SWZ – OPZ część 26
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 26
Los: LOT-0027
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. doktora Kazimierza Hołogi, ul. Poznańska 30; 64-300 Nowy Tomyśl „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.27 do SWZ – OPZ część 27
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 27
Los: LOT-0028
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, ul. Szpitalna 2; 64-600 Oborniki „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.28 do SWZ – OPZ część 28
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 28
Los: LOT-0029
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, ul. Rydygiera 1; 64-920 Piła „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.29 do SWZ – OPZ część 29
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 29
Los: LOT-0030
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o., ul. Poznańska 125a; 63-300 Pleszew „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.30 do SWZ – OPZ część 30
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 30
Los: LOT-0031
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o., ul. Gen. Grota Roweckiego 6; 63-900 Rawicz „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.31 do SWZ – OPZ część 31
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 31
Los: LOT-0032
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy, ul. Traugutta 7; 62-400 Słupca „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.32 do SWZ – OPZ część 32
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 32
Los: LOT-0033
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Średzki Serca Jezusowego Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 10; 63-000 Środa Wielkopolska „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.33 do SWZ – OPZ część 33
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 33
Los: LOT-0034
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, ul. Poduchowne 1; 62-700 Turek „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ oraz załączniku nr 1.34 do SWZ – OPZ część 34
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 34
Los: LOT-0035
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance, ul. Sikorskiego 9; 64-980 Trzcianka „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.35 do SWZ – OPZ część 35
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 35
Los: LOT-0036
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 36
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Kościuszki 74; 62-100 Wągrowiec „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.36 do SWZ – OPZ część 36
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 36
Los: LOT-0037
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, ul. Wschowska 3; 64-200 Wolsztyn „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.37 do SWZ – OPZ część 37
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 37
Los: LOT-0038
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 38
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., ul. 22 Stycznia 41; 89-300 Wyrzysk „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.38 do SWZ – OPZ część 38
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 38
Los: LOT-0039
Titel: Obsługa wsparcia oraz utrzymania istniejącego Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego - część 39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia informatycznego dla posiadanego przez Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, ul. Szpitalna 28; 77-400 Złotów „Lokalnego Oprogramowania Komunikacyjnego” Szczegółowy zakres usług, wymagania dotyczące sposobu ich świadczenia, terminy realizacji zamówienia oraz prawa i obowiązki Stron określono w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ oraz załączniku nr 1.39 do SWZ – OPZ część 39
Interne Kennung: SzW/05/2026 - cz. 39