589230-2026 - Ergebnis
Polen – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Świadczenie usług wsparcia, modyfikacji i rozwoju Zintegrowanego Systemu Rachunkowości i Kadr (ZSRK) w okresie 48 miesięcy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wsparcia, modyfikacji i rozwoju Zintegrowanego Systemu Rachunkowości i Kadr (ZSRK) w okresie 48 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie oprogramowania w obszarze merytorycznym (SAP Biznes) oraz technicznym (SAP Basis). Zamówienie nie obejmuje usług utrzymania i rozwoju infrastruktury. Wykonawca jest jednak zobowiązany do współpracy z podmiotami świadczącymi usługi w zakresie utrzymania i rozwoju infrastruktury, w szczególności w procesie wymiany informacji dotyczących zgłaszanych błędów oraz awarii.
Vorherige Bekanntmachung486383-2026
Interne KennungZ.261.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień powtarzalnych na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Prawo zamówień publicznych