2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa licencji oprogramowania do zamiany mowy na tekst dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Beschreibung: Zakup i dostawa licencji oprogramowania do zamiany mowy na tekst dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Vorherige Bekanntmachung: 391915-2025
Interne Kennung: DZP/2-23/233/62/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Licencje oprogramowania do zamiany mowy na tekst - 14 licencji
Beschreibung: Licencje oprogramowania do zamiany mowy na tekst - 14 licencji