2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na nájem a provoz zařízení pro měření rychlosti vozidel ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Brandýs nad Labem–Stará Boleslav
Beschreibung: Předběžná tržní konzultace je vyhlášena v souvislosti s plánovanou veřejnou zakázku „Rámcová dohoda na nájem a provoz zařízení pro měření rychlosti vozidel ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Brandýs nad Labem–Stará Boleslav“ (dále jen „Veřejná zakázka“). Předmětem Veřejné zakázky bude nájem a provoz zařízení pro měření rychlosti vozidel na pozemních komunikacích a jejich součástí a příslušenství, vč. souvisejících činností (automatizovaný sběr dat, instalace zařízení apod.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001