2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invoering van toezicht op de verschillende vestigingen van New Samusocial ASBL
Beschreibung: deze opdracht voor diensten heeft tot doel klinische supervisies in te voeren voor de psycho-medisch-sociale teams binnen de voorzieningen (centra en projecten) van New Samusocial vzw. De opdracht is onderverdeeld in 13 percelen die overeenkomen met de verschillende centra en projecten van New Samusocial, alsook met bepaalde specifieke beroepsgroepen, teneinde begeleiding aan te bieden die is afgestemd op de specifieke realiteit, opdrachten en behoeften van elke voorziening. De inschrijvers kunnen een offerte indienen voor een of meer opdrachten.
Interne Kennung: 2026-16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-16 - 1
Beschreibung: Zie Bestek
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: 2026-16 - 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 2026-16 - 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 2026-16 - 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 2026-16 - 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0002
Titel: 2026-16 - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026-16 - 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026-16 - 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2026-16 - 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2026-16 - 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2026-16 - 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2026-16 - 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 2026-16 - 9
Interne Kennung: 9