See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een poule ondersteunende communicatiebureaus voor integrale campagneontwikkeling
Beschreibung: Om tegemoet te komen aan de verscheidenheid aan communicatiebehoeften, wenst Stad Brugge met deze overheidsopdracht een raamovereenkomst af te sluiten met een poule van maximaal vier communicatiebureaus voor het ontwikkelen van integrale communicatiecampagnes en/of onderdelen daarvan. De geselecteerde bureaus zullen, op basis van hun offerte, beschikbaarheid, expertise en beroepskwalificaties, opdrachten toegewezen krijgen die kaderen binnen de brede communicatie-, marketing- en stakeholderstrategie van de Stad en haar partners (Brugge Plus en BMCC). Hoewel Stad Brugge over een eigen communicatie-expertise beschikt, wordt voor bepaalde opdrachten gekozen om externe bureaus in te schakelen. Dit is het geval wanneer bijkomende creativiteit, strategisch advies of extra mankracht nodig is. Hierbij wordt gestreefd naar duidelijke, doelgerichte en impactvolle communicatie die afgestemd is op de doelgroep (bewoners, bezoekers, bedrijven, stakeholders ...) en conform de geldende huisstijl en merkstrategie van Stad Brugge, Brugge Plus en BMCC. De Stad zoekt strategische en creatieve partners die enerzijds kunnen voortbouwen op reeds opgebouwde expertise en anderzijds frisse, vernieuwende ideeën kunnen aanreiken. De samenwerking moet flexibel, doelgericht en betrokken zijn, met ruimte voor co-creatie en inhoudelijke vernieuwing. De maximale waarde van de opdracht over een looptijd van 4 jaar wordt bepaald op 430 000 euro exclusief btw. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden verplaatst heen.
Interne Kennung: BRUGGE-2025-039-FG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BRUGGE-2025-039-FG - 1
Interne Kennung: 1