2. Verfahren
Verfahren
Titel: Everbeur fase 1 - 18 appartementen en 30 woningen
Beschreibung: Bouwen van de eerste fase van de woningbouw (18 appartementen en 30 ééngezinswoningen) van project Everbeur in Begijnendijk met mogelijke verlenging voor de tweede fase van de woningbouw (23 ééngezinswoningen).
Interne Kennung: 2009/0058/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2009/0058/01 - 1
Beschreibung: Er is maar 1 perceel
Interne Kennung: 1