2. Verfahren
Verfahren
Titel: Glasbewassing & Specialistische reiniging
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het reinigen van (separatie)glas (zowel de binnen- als ook de buitenzijde), gevel- en wandpanelen inclusief de directe omlijsting (kozijnen), voor diverse panden van gemeente Maastricht. Daarnaast heeft de opdracht betrekking op specialistische reiniging. Hieronder vallen reinigingswerkzaamheden die buiten de reguliere glasbewassing vallen en waarvoor specifieke middelen, technieken, materialen of aanvullende inzet noodzakelijk zijn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000