See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja aparatury obrazowej tj. system biopsji fuzyjnej na potrzeby Poradni Urologicznej w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu okulistycznego tj.: Zakup, dostawa i instalacja aparatury obrazowej tj. system biopsji fuzyjnej na potrzeby Poradni Urologicznej w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 5 i 9 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 478549-2026
Interne Kennung: 67/PN/MN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja aparatury obrazowej tj. system biopsji fuzyjnej na potrzeby Poradni Urologicznej w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr .... do SWZ.