2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby pro rozvoj jaderných zdrojů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí komplexních právních služeb v souvislosti s přípravou nových jaderných zdrojů při přípravě a uzavření smluvních vztahů mezi zadavatelem a investorem NJZ EDU, popř. NJZ ETE nebo SMR, včetně související právní podpory při projednání s dotčenými subjekty a další potřebné právní podpory při její realizaci
Interne Kennung: N006/25/V00027421
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001