2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części: Część 1. Dostawa oleju opałowego do placówki Rejonu w Pszczynie- CZiST w Milówce Przewidywalna ilość dostaw: 60 000 l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy: 1.1 CZiST w Milówce, ul. Grunwaldzka 70, 34-360 Milówka 12 zbiorników o poj. 980 litrów Część 2. Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu Wysoki Brzeg Przewidywalna ilość dostaw: 70 000 l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 2.1 Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik garaże o poj. 4 000 litrów. 2.2. Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik stary budynek o poj. 5 000 litrów. 2.3. Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik myjnia o poj. 1 600 litrów Część 3 . Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu w Zabrzu Przewidywalna ilość dostaw: 60 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 3.1. Rejon w Zabrzu, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik o poj. 8 000 litrów; 3.2. Obwód Drogowy w Brzezince, 44-164 Gliwice-Brzezinka, ul. Białostocka 3, zbiornik o poj. 7 000 litrów; 3.3. Obwód Drogowy w Raciborzu, 47-400 Racibórz, ul. 1-go Maja 3, zbiornik o poj. 4 000 litrów Część 4. Dostawa oleju opałowego do placówki Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg Laboratorium Drogowe w Jaworznie Przewidywalna ilość dostaw: 50 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 4.1 Wydział Technologii i Jakości Budowy Dróg-Laboratorium Drogowe 43-600 Jaworzno, ul. Drogowców 6 zbiorniki 12 x 980 litrów Część 5. Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu w Zawierciu-Obwód Drogowy w Szczekocinach Przewidywalna ilość dostaw: 8 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 5.1 Rejon w Zawierciu-Obwód Drogowy w Szczekocinach, ul. Żarnowiecka 51, 42-445 Szczekociny, Zbiornik o poj. 2000 l
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. Procedurę odwróconą ). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit a i b, pkt 2 i pkt 7 rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 10. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 11. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych. 12. Zamawiający nie przewiduje możliwości złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części Cz. 1
Beschreibung: Część 1. Dostawa oleju opałowego do placówki Rejonu w Pszczynie- CZiST w Milówce Przewidywalna ilość dostaw: 60 000 l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy: 1.1 CZiST w Milówce, ul. Grunwaldzka 70, 34-360 Milówka 12 zbiorników o poj. 980 litrów
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026 Cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części Cz. 2
Beschreibung: Część 2. Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu Wysoki Brzeg Przewidywalna ilość dostaw: 70 000 l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 2.1 Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik garaże o poj. 4 000 litrów. 2.2. Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik stary budynek o poj. 5 000 litrów. 2.3. Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik myjnia o poj. 1 600 litrów
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026 Cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części Cz. 3
Beschreibung: Część 3 . Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu w Zabrzu Przewidywalna ilość dostaw: 60 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 3.1. Rejon w Zabrzu, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1, zbiornik o poj. 8 000 litrów; 3.2. Obwód Drogowy w Brzezince, 44-164 Gliwice-Brzezinka, ul. Białostocka 3, zbiornik o poj. 7 000 litrów; 3.3. Obwód Drogowy w Raciborzu, 47-400 Racibórz, ul. 1-go Maja 3, zbiornik o poj. 4 000 litrów
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026 Cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części Cz. 4
Beschreibung: Część 4. Dostawa oleju opałowego do placówki Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg Laboratorium Drogowe w Jaworznie Przewidywalna ilość dostaw: 50 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 4.1 Wydział Technologii i Jakości Budowy Dróg-Laboratorium Drogowe 43-600 Jaworzno, ul. Drogowców 6 Zbiorniki 12 x 980 litrów
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026 Cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części Cz. 5
Beschreibung: Część 5. Dostawa oleju opałowego do placówek Rejonu w Zawierciu-Obwód Drogowy w Szczekocinach Przewidywalna ilość dostaw: 8 000l Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy 5.1 Rejon w Zawierciu-Obwód Drogowy w Szczekocinach, ul. Żarnowiecka 51, 42-445 Szczekociny, Zbiornik o poj. 2000 l
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.28.2026 Cz. 5