2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Integraal GEO platform
Beschreibung: DOWR maakt op dit moment binnen het GIS/GEO-domein gebruik van verschillende Esri-producten. Deze producten maken integraal deel uit van de gemeentelijke informatievoorziening en bedrijfsvoering. Deze producten ondersteunen verschillende (bedrijfskritische) processen en hebben een omvangrijk organisatorisch gebruik. DOWR heeft het doel om deze functionaliteiten op een rechtmatige manier te (her)verwerven en daar waar mogelijk te optimaliseren. Binnen DOWR bestaat de vraag op welke wijze deze opdracht (technisch) uitvoerbaar is en in hoeverre marktpartijen hieraan invulling kunnen geven. Nog nader te bepalen
Interne Kennung: DEV/2026-08-24/RM
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DOWR maakt op dit moment binnen het GIS/GEO-domein gebruik van verschillende Esri-producten. Deze producten maken integraal deel uit van de gemeentelijke informatievoorziening en bedrijfsvoering. Deze producten ondersteunen verschillende (bedrijfskritische) processen en hebben een omvangrijk organisatorisch gebruik. DOWR heeft het doel om deze functionaliteiten op een rechtmatige manier te (her)verwerven en daar waar mogelijk te optimaliseren. Binnen DOWR bestaat de vraag op welke wijze deze opdracht (technisch) uitvoerbaar is en in hoeverre marktpartijen hieraan invulling kunnen geven.
Interne Kennung: 1