2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessies Friese Waddenveren vanaf 2029
Beschreibung: Vervoer van personen en mogelijk bagage en vervoersmiddel, door middel van een veerdienst tussen de Friese wadden-eilanden en de havens aan de vaste wal in Friesland. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding is openbaar aangeboden voor publicatie op het aanbestedingsplatform TenderNed, deze wordt via TenderNed automatisch doorgeplaatst naar Tenders Electronic Daily. De Aanbestedingsleidraad, de standaardformulieren, een aantal bijlagen en de Nota’s van Inlichtingen worden via TenderNed beschikbaar gesteld. Daarnaast kan de Inschrijver verzoeken om toegang tot het Informatieportaal waar overige beschikbaar gestelde bijlagen klaar staan met vertrouwelijke informatie. Beste prijs-kwaliteit verhouding, voor meerdere uitleg zie de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60610000 Fährtransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Concessie Friese Waddenveren West vanaf 2029
Beschreibung: Vervoer van personen en mogelijk bagage en vervoersmiddel, door middel van een veerdienst tussen de Friese wadden-eilanden en de haven aan de vaste wal in Friesland. 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Concessie Friese Waddenveren Oost vanaf 2029
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60610000 Servicios de transporte en transbordador
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2