589385-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen im Bauwesen – Udbud af byggeledelse
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af byggeledelse
BeschreibungUdbud af byggeledelse i forbindelse med Himmerland Boligforenings renoveringen af 350 almene boliger på Hvalpsundvej (afd. 20) og Oddesundvej (afd. 24) i Aalborg Øst.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUdbud af byggeledelse i forbindelse med Himmerland Boligforenings renoveringen af 350 almene boliger på Hvalpsundvej (afd. 20) og Oddesundvej (afd. 24) i Aalborg Øst
Interne KennungUdbud af byggeledelse