See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie huur en gebruik hoogspannings infrastructuur
Beschreibung: De opdracht betreft: - Huur en gebruik van de (hoogspannings)infrastructuur - Het uitvoeren van periodiek onderhoud o.b.v. toestandsafhankelijke methodiek. - Het verhelpen (24/7) van storingen, incl. gebruiksrecht van storingsvoorraad - Volledig installatiebeheer - KLIC en GIS administratie - Eventueel nieuw te plaatsen assets (uitbreiding) De geraamde waarde van de dienstenovereenkomst ligt op ca. €150.000 excl. BTW per jaar. Daarmee komt de totale opdrachtwaarde op €3.000.000 excl. BTW voor de gehele looptijd.
Interne Kennung: INKO-04510
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315400 Hochspannungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1