589388-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Tischcomputer – Echipamente IT&C
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT&C
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să încheie acorduri cadru pentru achiziționarea de echipamente IT&C (statii de lucru fixe, statii de lucru portabile, imprimante laser si termice, tablete), pentru menținerea funcționării în condiții optime a sistemului SIC WAN I.G.P.R. – Aparat Central. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4453144/2026/3918004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Imprimanta multifunctionala cu CISS
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 100 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 200
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Imprimanta A4
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Imprimanta multifunctionala A4
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 100 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 300
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Imprimanta multifunctionala A3
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Imprimanta multifunctionala color A3
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Scanner rapid A4
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 50 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 200
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Statie de lucru portabila tip I
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 200 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 1000
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Statie de lucru portabila tip II
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Statie de lucru portabila cu SIM
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 100 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 500
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Statie de lucru portabila rigidizata
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Statie de lucru fixa
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 500 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 3000
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Statie de lucru all in one
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Tableta rigidizata
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 300 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 2200
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Imprimanta termica portabila A4
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 200 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 400
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Imprimanta termica portabila A5
Beschreibung: Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 1000 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 5000
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: -Unitate Blu-ray externa
Beschreibung: .Cant. per contract subsecvent Cant. min 1 Cant. max 20 Cant. per acord cadru Cant. min.1 Cant. max. 100
Interne Kennung: 16