2. Verfahren
Verfahren
Titel: na dostawę samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4 oraz z napędem 6x6
Beschreibung: 3. Tryb udzielenia zamówienia: zamówienie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 Ustawy pzp. 4. Zamawiający przewiduje zastosowanie odwróconej kolejności oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Art. 139 ust. 3 i 4 stosuje się odpowiednio. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na dostarczony sprzęt min. 24 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji. W przypadku, gdy gwarancja producenta będzie krótsza od minimalnej wymaganej przez Zamawiającego jako wiążąca dla Stron będzie gwarancja udzielona przez Wykonawcę. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę gwarancji dłuższej niż minimalna, okres rękojmi będzie równy zaoferowanemu okresowi gwarancji. 4. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanego sprzętu z wymaganiami i parametrami techniczno – użytkowymi określonymi w opisie przedmiotu zamówienia tj.: - Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia poprzez wypełnienie Formularza ofertowego oraz zawierającego parametry techniczno – użytkowe sprzętu – według załącznika nr 8 do SWZ (dla samochodu 4X4 i 6X6); - Deklarację producenta o zgodności z normami emisji, lub inny dokument potwierdzający niniejszy parametr. - Oświadczenie o zgodności z zasadą DNSH (wg. Wzoru stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 385782-2026
Interne Kennung: RG.271.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6).
Beschreibung: dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy