589403-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Acord cadru de furnizare Pachet reactivi genotipare HLA SSP compatibili cu sistemul FluoQube aflat in dotare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare Pachet reactivi genotipare HLA SSP compatibili cu sistemul FluoQube aflat in dotare
Beschreibung: Pachet reactivi genotipare HLA SSP compatibili cu sistemul FluoQube aflat in dotare - cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia in functie de necesitati si in functie de prevederea bugetara.Contr. Sscv. se vor incheia pentru perioada de o luna, un trimestru sau pentru un an în functie de buget . Cantitatile minime si maxime estimate ale contractelor subsecvente si ale acordului cadru se regasesc in caietul de sarcini.valoare maxima estimata a celui mai mare contract subsecvent:364.035 ron fara TVA, Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare – in a 11 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 20
Interne Kennung: 6403/19.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Pachet reactivi genotipare HLA SSP compatibili cu sistemul FluoQube aflat in dotare - cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt descrise in Caietul de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia in functie de necesitati si in functie de prevederea bugetara.
Interne Kennung: 1