589409-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Computerserver – Rozbudowa superkomputera Helios o dodatkowe serwery obliczeniowe
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa superkomputera Helios o dodatkowe serwery obliczeniowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja 80 serwerów obliczeniowych CPU chłodzonych cieczą oraz 11 serwerów obliczeniowych z kartami, które stanowią rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego superkomputera Helios opartego o platformę HPE Cray EX4000.
Interne KennungACK-DA-ZP-5000-3/25
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja 80 serwerów obliczeniowych CPU chłodzonych cieczą oraz 11 serwerów obliczeniowych z kartami GPU, które stanowią rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego superkomputera Helios opartego o platformę HPE Cray EX4000.
Menge1 Stück