589412-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausstattung für Röntgentherapie – Dostawa asortymentu do radioterapii dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa asortymentu do radioterapii dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa asortymentu do radioterapii dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie-Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 4. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium, natomiast Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana (uznana za najkorzystniejszą), zobowiązany jest przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w wysokości 2 % ceny całkowitej podanej w ofercie. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Do oferty każdy Wykonawca musi dołączyć przedmiotowe środki dowodowe, które mają potwierdzać, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego: 1) w celu dokonania oceny jakości, bezpłatne próbki oferowanych produktów w asortymencie i ilościach określonych w SWZ. W zakresie złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci próbek Zamawiający na podstawie art. 65 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp, odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. 2) Deklaracja zgodności i/ lub certyfikat CE (w zależności od klasy wyrobu medycznego) oraz stosowne oświadczenia (jeśli są wymagane) zgodnie z Rozporządzeniem 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych (MDR) bądź z Dyrektywą Rady 93/42/EEC (MDD) wraz z późniejszymi przepisami przejściowymi. Mając na uwadze art. 107 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa: - w ust. 8 pkt 1) nie podlegają uzupełnieniu, - w ust. 8 pkt 2) podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne KennungDZ/DZ–381-1-57/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa asortymentu do radioterapii dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie-Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 28.12.2026 r. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 60 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Kryterium oceny ofert: Cena 50%, Jakość 50% , zgodnie z zapisami SWZ. 6. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
589412-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZ/DZ–381-1-57/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33151400 Radiotherapy supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001