2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsmarktcommunicatie
Beschreibung: Het hoofddoel van deze aanbesteding is het contracteren van één bureau per 1 januari 2026 voor het ontwikkelen en implementeren van een uniforme en aantrekkelijke arbeidsmarktcampagne om zo meer bekendheid te creëren voor Bevolkingsonderzoek Nederland als aantrekkelijke werkgever, wat leidt tot het aantrekken van nieuwe collega's. Een verdere beschrijving is opgenomen in het beschrijvend document en de bijbehorende bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000