2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31183999 Referentieprognoses 2025 NRM/LMS
Beschreibung: Een van de eerste toepassingen met de geactualiseerde verkeersmodellen is de Integrale Mobilitietsanalyse, een periodieke analyse van mobiliteitsopgaven in de toekomst voor het (nieuwe) kabinet. Door de val van het kabinet is de volgende volledige IMA uitgesteld. Daarnaast is de behoefte ontstaan om post-COVID gedrag en -data beter mee te nemen in de modellen, vooral omdat het gebruik van het openbaar vervoer blijvend veranderd is na COVID. Om die reden is besloten de basisgegevens van de verkeersmodellen te actualiseren naar 2023, o.a. om gesteld te staan voor de vraag van DGMo om dit mee te nemen in de verkeersmodellen die de basis vormen voor de IMA.
Interne Kennung: 31183999
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit project betreft de inkoopbehoefte om referentieprognoses 2025 voor het NRM en LMS op te stellen, welke uitgaat van geactualiseerde basisgegevens en waarbij een stuk modelvernieuwing wordt geïmplementeerd. Ook worden de uitgangspunten gebaseerd op de geactualiseerde Welvaart en Leefomgeving Het project komt tot stand in verschillende deelprocessen. De deelprocessen leveren de invoer voor het hoofdproces: het opstellen van Referentieprognoses 2025 voor NRM en LMS. Concreet worden binnen de scope van dit project de volgende producten voor het basisjaar 2022 opgesteld: • Auto- en fietsnetwerken; • Tellingenbestand 2022; • Gekalibreerde basismatrices met verplaatsingen voor autobestuurders, bestelautoverkeer en vrachtverkeer; • Level of Service fietsen en lopen. • Modelinstellingen. Voor de prognosejaren 2040, 2050 en 2060 worden daarnaast binnen de scope van dit project de volgende producten opgesteld: • Referentieprognoses voor de scenario’s Hoog en Laag ; • Auto- en fietsnetwerken; • Level of Service fietsen en lopen; • Modelinstellingen; • Optioneel: Regionale vrachtautomatrices; • Optioneel: Regionale bestelautomatrices.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Door de aard van de opdracht is het mogelijk dat er meer of andere onderzoeken dienen te worden verricht om tot het gewenste resultaat te kunnen komen