589435-2025 - Ergebnis
Tschechien – Heimtextilien – Nákup lůžkovin a textilu na koleje pro SÚZ ČVUT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup lůžkovin a textilu na koleje pro SÚZ ČVUT
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek je dodávka lůžkovin a textilu pro vybavení studentských pokojů na kolejích ČVUT. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS
Interne Kennung14/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací postup na zavedení dynamického nákupního systému podle § 138 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39510000 Heimtextilien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek je dodávka lůžkovin a textilu pro vybavení studentských pokojů na kolejích ČVUT. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS.