See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu dla O-RSK – leczenie bez barier komunikacyjnych – „1”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach Projektu Grantowego realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus: „Dostępność Plus dla AOS”. Numer projektu grantowego: FERS.03.07-IP.07-0001/23 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części tj.: Część nr 1: podnośnik podłogowy, Część nr 2: skaner żył, Część nr 3: fotel do pobrań, Część nr 4: analizator składu masy ciała, Część nr 5: waga najazdowa, Część nr 6: urządzenie do czytania i rozpoznawania drukowanego tekstu. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 7. Zamawiający wymaga, aby Przedmiot Zamówienia spełniał zasadę DNSH oraz spełniał warunki wskazane w SWZ. 8. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: DZP/DAM/40/2026 DOS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Podnośnik podłogowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego. - część nr 1 - podnośnik podłogowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Skaner żył,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego - część nr 2 - skaner żył. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Fotel do pobrań,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego - część nr 3 - fotel do pobrań. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Analizator składu masy ciała,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego - część nr 4 - analizator składu masy ciała. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Waga najazdowa,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego- część nr 5 - waga najazdowa. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenie do czytania i rozpoznawania drukowanego tekstu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego - część nr 6 - Urządzenie do czytania i rozpoznawania drukowanego tekstu. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Część nr 6