2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych, określonych w załącznikach nr 2A-D do SWZ, zwanych dalej „urządzeniami”. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2026), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A-D do SWZ. 4) Wymagany termin realizacji zamówienia: do 5 tygodni od daty otrzymania zamówienia. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w stosunku do wymaganego terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 5) Adres dostawy: a) Cz. A, B, D - Zespół Infrastruktury Informatycznej Kampusu Katowickiego ul. Uniwersytecka 4, 40-007 Katowice; b) Cz. C - Dział Płac, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji producenta: 12 miesięcy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru. Wykonawca może wydłużyć termin gwarancji w stosunku do wymaganego terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca wydłużenie terminu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 7) Wymagany czas reakcji serwisu: najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od zgłoszenia wady. 8) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 9) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 10) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w zakresie danej części postępowania. 11) Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie przepisu art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: DZP.382.2.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część A: przełącznik sieciowy 28x10Gb - 2szt
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych, określonych w załącznikach nr 2A-D do SWZ, zwanych dalej „urządzeniami”. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2026), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A-D do SWZ. 4) Wymagany termin realizacji zamówienia: do 5 tygodni od daty otrzymania zamówienia. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w stosunku do wymaganego terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 5) Adres dostawy: a) Cz. A, B, D - Zespół Infrastruktury Informatycznej Kampusu Katowickiego ul. Uniwersytecka 4, 40-007 Katowice; b) Cz. C - Dział Płac, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji producenta: 12 miesięcy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru. Wykonawca może wydłużyć termin gwarancji w stosunku do wymaganego terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca wydłużenie terminu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 7) Wymagany czas reakcji serwisu: najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od zgłoszenia wady. 8) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 9) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 10) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w zakresie danej części postępowania.
Interne Kennung: część A
Los: LOT-0005
Titel: część B: przełącznik sieciowy 48x2,5Gb - 2szt.
Interne Kennung: część B
Los: LOT-0006
Titel: część C: punkt dostępowy - 4 szt.
Interne Kennung: część C
Los: LOT-0007
Titel: część D: przełącznik sieciowy 28x10Gb - 1szt.
Interne Kennung: część D