58945-2026 - Ergebnis
Tschechien – Spezialausbildung – Systém vzdělávání pro implementační strukturu EU fondů - odborné kurzy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém vzdělávání pro implementační strukturu EU fondů - odborné kurzy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále rovněž „VZ“) je technicko-organizační a lektorské zajištění odborných vzdělávacích akcí a administrativní podpora systému vzdělávání v aplikacích monitorovacího systému období 2014-2020 i 2021-2027 (dále jen „MS“). S účastníkem, jehož nabídka bude vybrána jako nejvhodnější, bude uzavřena rámcová dohoda. Podrobný popis je uveden v zadávací dokumentaci a v jejich přílohách. Plnění předmětu této VZ je podrobně rozepsáno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcové dohody, který je přílohou této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung41154-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 79810000 Druckereidienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1